Masz pytanie?

Sidemount

Viasport » Diving Marina "Koparki" » Szkoła nurkowania » Sidemount

Na kursie Sidemount Diving nauczysz się wszystkiego, co jest potrzebne, aby wykonywać nurkowanie rekreacyjne z jedną lub dwoma butlami sidemount do maksymalnej głębokości 30 metrów lub do swojej głębokości certyfikacyjnej, w zależności od tego, która z nich jest głębsza.

Nurkowanie z butlą sidemount jest już powszechną praktyką wśród nurków wrakowych i jaskiniowych, ale co raz częściej korzyści tego stylu nurkowania odkrywają nurkowie rekreacyjni. Bez ciężkiej butli na plecach, będziesz się czuł bardziej komfortowo i zauważysz, że twój trym poprawi się bez większego wysiłku. Zużywając mniej energii możesz zmniejszyć zużycie gazu, dzięki czemu możesz maksymalnie wykorzystać czas nurkowania. Dzięki lepszej kontroli pływalności, łatwiejszemu dostępowi do zaworów i redundancji, nurkowanie sidemount oferuje bezpieczeństwo i spokój ducha podczas nurkowania.

Nauczysz się wszystkich umiejętności i wiedzy potrzebnych do bezpiecznego i wygodnego nurkowania z jedno- lub dwubutlową konfiguracją sprzętu sidemount.

Zapraszamy

  • Dodaj link do:
  • facebook.com