Masz pytanie?

Diving Marina "Koparki"

Via Sport Diving Marina "Koparki" to niezwykle rozległy projekt zakładający powstanie funkcjonalnego kompleksu rekreacyjno-sportowego, wokół unikatowego w Polsce akwenu wodnego. Obecnie na tym terenie funkcjonuje rozwijająca się baza i szkoła nurkowa.

 

Partner

Viasport » Diving Marina "Koparki"

 • bazanurkowa.jpg

  Baza nurkowa

  Via Sport Diving Marina "Koparki" znajduje się na terenie dawnego kamieniołomu "Gródek" w Jaworznie.  Na chwilę obecną na terenie Diving Mariny funkcjonuje baza i szkoła nurkowania. Naszą ambicją jest stworzenie nowoczesnego kompleksu rekreacyjno-sportowego - nie tylko dla wielbicieli nurkowania - ale także dla miłośników innych aktywności i dyscyplin sportowych, bez ograniczeń ze względu na porę roku czy wiek.

 • szkola_nurkowania_01.jpg

  Szkoła nurkowania

  Via Sport prowadzi Szkołę Nurkowania na zalanym kamieniołomie w Jaworznie-Szczakowej. Akwen, nazywany przez nurków „Koparkami”, od zalanych tam od lat 90-tych dwóch potężnych koparek, oferuje świetne warunki szkoleniowe dla nurków. To miejsce, gdzie zarówno dobrze się uczy nurkowania, jak i nurkuje, o czym świadczą tysiące nurków przyjeżdżających rocznie z całej Polski i zagranicy na nasze nurkowisko.

 • Dodaj link do:
 • facebook.com