Masz pytanie?

Kompleks Saun Via Sport

Kompleks saun to część obiektu Via Sport Kryta Pływalnia, znajdującego się przy ul. Inwalidów Wojennych 2 w Jaworznie. Wypoczynek w saunie pomoże Państwu zrelaksować się, pozytywnie wpłynie na samopoczucie i zdrowie oraz doda potężnej dawki energii.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy: saunę rzymską, saunę fińską, saunę na podczerwień (infrared), wyposażony w urządzenie opalająco-brązujące pokój relaksacyjny oraz komorę lodową.

Via Sport Relax » Kompleks Saun Via Sport

 • Komora Lodowa

  Po skorzystaniu z kąpieli i rozkoszy saunowych zachęcamy do odwiedzin w Komorze Lodowej. Pomieszczenie to wyposażone jest w wytwornicę lodu. Poprzez nacieranie się lodem, w szczególności rąk i stóp, mocno stymulujemy krążenie krwi. Zabieg ten dokonywany po skorzystaniu z sauny, wspomaga cykl regeneracyjny organizmu.

 • Korzystaj z sauny przez 7 dni w tygodniu

  Podobnie, jak w przypadku Krytej Pływalni, zapraszamy do nas przez siedem dni w tygodniu: od poniedziałku do niedzieli (w godzinach – pon.-sob. 7:00-22:00 i w nd. 7:00-21:00). 

 • Pokój Relaksacyjny

  Oprócz wizyty w naszych saunach zachęcamy do skorzystania z Pokoju Relaksacyjnego. Pomieszczenie to wyposażone jest w urządzenie opalająco-brązujące. 

 • Sauna Fińska

  Sauna od lat otoczona jest szczególnie przez Skandynawów swoistym kultem i uznawana jest przez jej zwolenników za cudowny balsam dla duszy i ciała. Sauna fińska – nazywana także sauną suchą - to pomieszczenie pokryte drewnem, w obrębie którego  panuje wysoka temperatura powietrza, dochodząca nawet do 100° C.

 • Sauna Infrared

  Sauna infrared (na podczerwień) niezwykle pozytywnie oddziałuje na ludzki organizm: emitowane promienie podczerwieni przenikają ludzką skórę na głębokość sięgającą nawet 4,5 cm. Podczerwień powoduje proces pocenia wewnętrznego, którego skutki są zbawienne dla naszego ciała.

 • Sauna Rzymska

  Sauna rzymska – zwana także łaźnią rzymską - to rodzaj nowoczesnej łaźni parowej, w której nad temperaturą, utrzymującą się w wysokości ok. 45-55° C, dominuje wysoka wilgotność powietrza. 

 • Dodaj link do:
 • facebook.com