Masz pytanie?

Harmonogram grupowych zajęć Fitness w Via Sport Activ

Viasport » Activ » Fitness » Harmonogram grupowych zajęć Fitness w Via Sport Activ

 WAŻNE KOMUNIKATY

  • Od 20 września ruszamy z nowymi zajęciami w grafiku - AEROBIK, który odbywać się będzie w każdy wtorek o godz. 19:00 w sali nr 1.  

  • Zapraszamy na zajęcia: Latino Dance, Brazylijskie Pośladki, Zdrowy Kręgosłup, Sztangi, KETTLEBELLS i Jumping Frog. Serdecznie zapraszamy!

  • Na JOGĘ zapraszamy w każdy poniedziałek i środę o godz. 20:00 do sali numer 1.

  • INDOOR CYCLING powraca na stałe do grafiku. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek, środę i piątek o godz. 19:15 w sali nr 2. 

  • Śledźcie nas na Facebooku oraz Instagramie i bądźcie aktywni razem z nami!

Dowiedz się więcej o naszych zajęciach! 


Na wszystkie zajęcia i treningi obowiązują zapisy w Recepcji Activ.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym grafikiem zajęć i treningów.

Data:
Poniedziałek
Sala 4
Sala 3
18:00 - 19:00
Zumba Fitness

ZUMBA to połączenie tańców latynoamerykańskich z elementami fitness. W praktyce to godzinne zajęcia podczas, których liczy się przede wszystkim dobra zabawa. Jak zapewnia nasza Instruktorka ZUMBA w Via Sport Activ to wspaniała rozrywka, hektolitry wylanego potu i ogrom spalonych kalorii. Ostrzegamy:  podczas zajęć poziom hormonów szczęścia drastycznie wzrośnie! Do zobaczenia na zajęciach - zapraszamy serdecznie!

Sala 2
Sala 1
20:00 - 21:30
Joga (1,5h)

Joga to nie tylko ćwiczenia, to filozofia życia. Jeśli spróbujesz raz, jest duża szansa, że zarazisz się nią do końca życia. Fundament Jogi stanowią asany, czyli pozycje ciała, a jej istotą jest UWAŻNE wchodzenie w daną pozycję i trwanie  w niej przez określony czas. Zmiana pozycji odbywa się płynnie w określonym tempie i z uwzględnieniem prawidłowego oddechu. Zastosowanie dodatkowych rekwizytów podczas ćwiczeń jak taśmy, koce, wałki ułatwia poprawne wchodzenie w poszczególne pozycje nawet osobom, które z jogą nie miały nigdy wcześniej do czynienia. To sprawia, że również początkujący mogą korzystać z dobroczynnego działania asan. Praktyka jogi sprawia, że poprawia się nasza równowaga, ruchy stają się płynne i harmonijne, a ciało nabiera siły, sprężystości i staje się bardziej elastyczne. 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com