Masz pytanie?

Startuje konkurs "Trenuj z Mikołajem" na FB!

Nowości » Startuje konkurs "Trenuj z Mikołajem" na FB!

2014-11-24 20:12

Mamy wielką przyjemność zaprosić Was do udziału w konkursie "Trenuj z Mikołajem".

Doszły nas plotki, że w tym roku Mikołaj rzeczywiście nie jest w formie i potrzebuje Waszej pomocy. A tak dalej być nie może… To ciągłe oszukiwanie się, że nic się nie stało, wciąganie brzucha, rozpaczliwe poprawki pani Mikołajowej przy stroju... to jakaś totalna porażka naszego Santy. Rozdawanie prezentów to naprawdę ciężka praca i ogromny wysiłek. Po prostu trzeba być fit i trenować. 

A w jego worku z prezentami czeka już na Was TABLET DUAL CORE 7'' 3G ufundowany przez markę Play oraz karnety do Via Sportu

Jeśli chcecie żeby nasz sympatyczny Santa poluzował swój przepastny worek z prezentami, to musicie go najpierw odpowiedni zmotywować do aktywnej pracy nad sobą… Nic nie działa bardziej motywująco, jak wsparcie i pomoc drugiego człowieka. A w Via Sport Aktywni wygrywają!

ZADANIE KONKURSOWE
1. Daj przykład naszemu Mikołajowi, zrób sobie zdjęcie na tle Aktywnego Mikołaja w trakcie/przed/po treningu na siłowni lub fitness w Via Sport Activ i zmobilizuj go do aktywnej pracy nad sobą! Aktywnego Mikołaja szukajcie od wtorku (25.11. od godz. 12:00) w Activie.
2. Następnie wrzuć swoje zdjęcie na tablicę fanpage'a Via Sport Activ oraz prześlij je na nasz adres mailowy: activ@viasport.pl Na Wasze zdjęcia czekamy do 5 grudnia do godz. 12:00. Rozdanie nagród odbędzie się w trakcie Aktywnych Mikołajek na terenie obiektu Via Sport Activ o godz. 20:30.

NAGRODY
Nasze Jury nagrodzi 3 osoby, które podeślą nam najciekawsze zdjęcia motywujące Mikołaja to bycia Activ.

I MIEJSCE:
- TABLET Dual core 7'' 3G ufundowany przez markę Play
- KARNET o wartości 125 zł na Via Sport Kryta Pływalnia
- KARNET OPEN o wartości 179 zł 

II MIEJSCE
- KARNET o wartości 50 zł na Via Sport Krytą Pływalnię

 III MIEJSCE
- KARNET o wartości 50 zł na Via Sport Krytą Pływalnię

REGULAMIN

Partner Konkursu: Tele-Kom Partner Play
Sponsorz Konkursu: Play

  
  • Dodaj link do:
  • facebook.com