Masz pytanie?

Siłownia

Viasport » Activ » Siłownia

 • Fotolia_97862295_Subscription_Monthly_M.png

  Jak trafić do Activ

  Via Sport Active znajduje się przy ul. Wojska Polskiego 1 w Jaworznie. Na terenie kompleksu powstał wygodny parking i miejsce na bezpieczne pozostawienie rowerów.  Nasz obiekt znajduje się w sąsiedztwie obwodnicy Jaworzna: dlatego też łatwo do nas trafić ze wszystkich kierunków.  

 • Fotolia_68178993_Subscription_Monthly_M.jpg

  Jesteśmy dla Ciebie

  Nad prawidłowym i bezpiecznym przebiegiem treningów naszych Gości czuwa doświadczona kadra trenerów personalnych, którzy zawsze służą swoją wiedzą i kompetentnym doradztwem.

 • Fotolia_27642729_Subscription_Monthly_M[2].jpg

  Sprawdź, ile kosztuje wejście jednorazowe i karnety do Siłowni

  Wejścia jednorazowe i karnety do Via Sport Activ

 • partnerzy_graf.png

  Systemy Partnerskie w siłowni Via Sport Activ

  W siłowni Via Sport Activ honorujemy karty członkowskie Benefit Systems (Multisport Classic, Active, Plus) Medicover i FitProfit. Zapoznaj się z warunkami korzystania z naszej oferty aktywności przygotowanej dla użytkowników wymienionych programów! 

 • TANITA_WWW.jpg

  Tanita - profesjonalny pomiar tkanki mięśniowej!

  W Via Sport Activ Aktywni mają niepowtarzalną możliwość przeprowadzenia szczegółowego pomiaru tkanki tłuszczowej i mięśniowej w poszczególnych segmentach Waszego ciała (lewa noga, lewa ręka, prawa noga, prawa ręka, korpus). A wszystko to za pomocą nowoczesnego analizatora składu masy ciała - Tanita BC 418 MA - w zaledwie 20 sekund! Zachęcamy do skorzystania z niej i dokonania pomiaru. Koszt jedynie 10 zł, a dla wszystkich Aktywny czekać będzie jeszcze drobny fit-upominek.

 • Fotolia_43837279_Subscription_Monthly_M.jpg

  Treningi Personalne - Skorzystaj z pomocy profesjonalnego Trenera!

  Trening personalny to specyficzny system treningowy, który jest indywidualnie dopasowany do warunków i potrzeb osoby trenującej. Warto zwrócić uwagę, że osoba decydująca się na indywidualny tok treningowy będzie miała pewność, że jego sesja będzie  dostosowana pod każdym względem. Dowiedz się, na czym polegają treningi personalne!

 • Fotolia_87408323_Subscription_Monthly_M.jpg

  Trenuj w Via Sport przez 7 dni w tygodniu

  Zapraszamy do Via Sport Activ od poniedziałku do piątku, w godz. 06:00-22:00, w soboty od 08:00 do 20:00, a niedziele od 08:00 do 18:00. Jeśli masz jakieś pytanie odnośnie naszej oferty skontaktuj się z nami: 793 900 780.

 • strefa_treningowa.jpg

  Trzy strefy treningowe

  Nasza doskonale wyposażona i nowoczesna siłownia ma powierzchnię 550 m2 i podzielona została na następujące strefy: strefa kardio (ok. 250 m2), strefa maszyn do ćwiczeń (ok. 175 m2) oraz strefa wolnych ciężarów (ok. 125 m2). Sprzęt sportowy i maszyny do ćwiczeń został wyprodukowany przez renomowaną markę Sports Art.

   

 • Dodaj link do:
 • facebook.com