Masz pytanie?

I Urodziny Via Sport - ujawniamy pierwsze atrakcje!

Nowości » I Urodziny Via Sport - ujawniamy pierwsze atrakcje!

2015-10-09 09:37

Serdecznie zapraszamy Was na I Urodziny kompleksu sportowego Via Sport w Jaworznie, które świętować będziemy przez dwa dni - od 24. do 25. października.

 

Urodzinowy Turniej Squash

 

Pierwszym punktem programu będzie Urodzinowy Turniej Squasha w kat. B (damski & męski OPEN), który odbędzie się 24. października, a rozpocznie się o godz. 09:00 w Via Sport Racket Center. Zapisy przyjmowane są mailowo, online i osobiście w recepcji obiektu Activ. Przesyłajcie zgłoszenia na poniższy adres e-mailowy: racket.center@viasport.pl

Możecie także zarejestrować się poprzez stronę Tournament Tools online. Lada dzień podamy dokładne informacje odnośnie zasad, nagród i harmonogram turnieju. Zapraszamy serdecznie do udziału! To jeszcze nie wszystko...

 

Turniej Piłki Nożnej Halowej

 

Kolejną niespodzianką, jaką dla Was przygotowaliśmy będzie pierwszy w historii naszego ośrodka Turniej Futsalu, czyli piłki nożnej halowej, który odbędzie się 24 października w krytej hali sportowej. Drużyny mają składać się z 6-osób (5 graczy w polu + bramkarz). Mecze turniejowe rozgrywane będą w systemie pucharowym, a same pojedynki trwać będą ok. 10-15 min.

Zainteresowane drużyny prosimy o zgłaszenia do rozgrywek drogą mailową: akopysc@viasport.pl. Informujemy także, że ilość miejsc jest ograniczona. Zapisy przyjmujemy do dnia 16.10. do godz. 20:00.

 

 

 

Dołącz do wydarzenia i świętuj razem z nami!

 

Na oficjalnym fanpage'u kompleksu Via Sport utworzyliśmy specjalne wydarzenie, na łamach którego na bieżąco informować Was będziemy o kolejnych planowanych atrakcjach. Dlatego też jeśli chcecie być na bieżąco i świętować razem z nami, to zachęcamy do potwierdzenia swojej obecności i dopisania się do listy uczestników.

Wkrótce ujawnimy kolejne punkty programu. Serdecznie zapraszamy!

 

Graj w piłkę nożną halową w Via Sport

 

W naszej krytej hali pojawiła się możliwość wynajmu boiska do halowej piłki nożnej. Kosz jednorazowego wynajęcia to 100 zł za godzinę. Zapraszamy do korzystania i gry w Via Sport!

  • Dodaj link do:
  • facebook.com