Masz pytanie?

Trenuj squash z profesjonalistami

Zapewniamy fachowe wsparcie profesjonalnych Trenerów i Instruktorów, którzy dostosują program treningów i zajęć do indywidualnych potrzeb. 

Zapraszamy graczy, zarówno początkujących, jak i zaawansowanych. Nasi Trenerzy i Instruktorzy prowadzą także zajęcia dla dzieci.

Viasport » Racket Center » Squash  » Trenuj squash z profesjonalistami

  • Adrian Sokół

    Adrian to trener WSF i Europejskiej Federacji Squasha ESF Level 2. Uczestnik wielu campów i treningów, który podnosił swoje kwalifikacje pod okiem takich trenerów jak: Tomas Hrazsky (trener Mistrzów Polski Juniorów i mistrza Polski Wojciecha Nowisza), Eddie Charlton (profesjonalny gracz i trener squasha, notowany na 55 miejscu w Światowym Rankingu Squasha), Clemens Dizzy Wallishauser (były reprezentant Austrii, notowany w pierwszej 100-tce światowego rankingu PSA). 

  • Marcin Wojciechowski

    Marcin Wojciechowski to instruktor Polskiej Federacji Squasha. Ukończył trenerski kurs przygotowawczy Polskiej Federacji Squasha z rekomendacją do kursu Europejskiej Federacji Squasha Level 1. Od 5. roku życia związany ze sportami rakietowymi (tenis ziemny, tenis stołowy), a od 5 lat jest pasjonatem squasha... 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com